sobota, 17 sierpnia 2013

#3 Korzystajmy z końcówki wakacji.

Wakacje kończą się za niecałe 3 tygodnie. Czy w ogóle ktoś to zauważył? Wszyscy są zajęci wypoczywaniem, zwiedzaniem różnych rzeczy, odwiedzaniem znajomych. Ostatnie paręnaście dni wolnego, trzeba to wykorzystać w 100 %! Więc plany na najbliższe dni są, oby tylko wypaliły. Powoli zaczynam kupować sobie potrzebne rzeczy do szkoły. Wcale mi się do niej nie chce wracać, ale no cóż mogę powiedzieć że ta wakacje nie są moimi najlepszymi, może w ostatnich dniach się to zmieni.


brak nowych zdjęc ; x. z siostrą  ^ ^

6 komentarzy:

  1. mm słitka :D
    no tak już koniec wakacji - koniec słodkiego lenistwa. nowy rok szkolny - czy lepszy, się dowiemy - trzeba zacząć za trzy tygodnie..
    buźka ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Tylko 2 tygodnie i koniec wolności. :(

    OdpowiedzUsuń
  3. No ja zauważyłem, że wakacje zbliżają się ku końcowi ;c
    Fajne zdjęcie :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja chce jeszcze z miesiąc wakacji.;d
    Fajna fotka.;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz ♥
Na wszystkie komentarze odpowiadam : )

Olson♥