brak nowych zdjęc ; x. z siostrą ^ ^
sobota, 17 sierpnia 2013
#3 Korzystajmy z końcówki wakacji.
Wakacje kończą się za niecałe 3 tygodnie. Czy w ogóle ktoś to zauważył? Wszyscy są zajęci wypoczywaniem, zwiedzaniem różnych rzeczy, odwiedzaniem znajomych. Ostatnie paręnaście dni wolnego, trzeba to wykorzystać w 100 %! Więc plany na najbliższe dni są, oby tylko wypaliły. Powoli zaczynam kupować sobie potrzebne rzeczy do szkoły. Wcale mi się do niej nie chce wracać, ale no cóż mogę powiedzieć że ta wakacje nie są moimi najlepszymi, może w ostatnich dniach się to zmieni.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

mm słitka :D
OdpowiedzUsuńno tak już koniec wakacji - koniec słodkiego lenistwa. nowy rok szkolny - czy lepszy, się dowiemy - trzeba zacząć za trzy tygodnie..
buźka ;*
Śliczne zdjęcie! :)
OdpowiedzUsuńTylko 2 tygodnie i koniec wolności. :(
OdpowiedzUsuńNo ja zauważyłem, że wakacje zbliżają się ku końcowi ;c
OdpowiedzUsuńFajne zdjęcie :)
Ja chce jeszcze z miesiąc wakacji.;d
OdpowiedzUsuńFajna fotka.;)
Ładne macie włoski ;dd
OdpowiedzUsuń