Z wczoraj na dzisiaj spałam u kuzynki. Oglądałyśmy film ` Obecność ` na prawdę straszny, więc w połowie już wyłączyłyśmy, muszę obejrzeć do końca, bo zaciekawił mnie bardzo. Byłam też wczoraj na zdjęciach z
Kariną, które mi się bardzo podobają. Zdjęć jest bardzo dużo, więc jeszcze około 2/3 notki, będą z tymi zdjęciami. Może jeszcze w wakacje uda nam się iść na zdjęcia, bo są świetne.
jesteś bardzo ładna!
OdpowiedzUsuńmaiłam oglądać ten film ale jakoś za bardzo się boję ;)
śliczne zdjęcia ;)
OdpowiedzUsuńbardzo ładne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńfajnie tu u Ciebie :)
+ zapraszam do obserwowania - odwdzięczę się :)
http://free-to-be-myself-forever.blogspot.com/
bardzo ładne delikatne zdjęcia ^-^
OdpowiedzUsuńbardzo miło tu u ciebie
z chęcią będę obserwować
http://3nomoo.blogspot.com/
może rewanż
Super zdjęcia ;)
OdpowiedzUsuńniikablog.blogspot.com