środa, 21 sierpnia 2013

#4 Film + zdjęcia z Kariną.

Z wczoraj na dzisiaj spałam u kuzynki. Oglądałyśmy film ` Obecność ` na prawdę straszny, więc w połowie już wyłączyłyśmy, muszę obejrzeć do końca, bo zaciekawił mnie bardzo. Byłam też wczoraj na zdjęciach z Kariną, które mi się bardzo podobają. Zdjęć jest bardzo dużo, więc jeszcze około 2/3 notki, będą z tymi zdjęciami. Może jeszcze w wakacje uda nam się iść na zdjęcia, bo są świetne.






5 komentarzy:

  1. jesteś bardzo ładna!
    maiłam oglądać ten film ale jakoś za bardzo się boję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne zdjęcia ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo ładne zdjęcia :)
    fajnie tu u Ciebie :)
    + zapraszam do obserwowania - odwdzięczę się :)
    http://free-to-be-myself-forever.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. bardzo ładne delikatne zdjęcia ^-^
    bardzo miło tu u ciebie
    z chęcią będę obserwować

    http://3nomoo.blogspot.com/
    może rewanż

    OdpowiedzUsuń
  5. Super zdjęcia ;)

    niikablog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz ♥
Na wszystkie komentarze odpowiadam : )

Olson♥