nie wiem czemu, ale uwielbiam to zdj z 2012 : )
sobota, 10 sierpnia 2013
#2 Uwielbiam taką pogodę.
Pogoda jak dla mnie jest teraz super. Ostatnio już nie dało się wytrzymać od tych upałów, więc dobrze że trochę się ochłodziło. Ten tydzień nawet dobrze spędziłam. Po weekendzie razem z siostrą pojechałyśmy do kuzynek, tam jak zawsze najlepiej, uwielbiam spędzać tam czas. W między czasie poszłyśmy do kościoła, ponieważ dziewczyny dzień później miały bierzmowanie, po kościele posiedziałyśmy z Filipem, którego nie widziałam ponad poł roku, więc się ucieszyłam od razu się umówiliśmy, żeby znowu się spotkać, tak więc w poniedziałek prawdopodobnie spotkamy się z Filipem, a dzisiaj może wyciągnę Klaudię na spacer.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Ja ogólnie wolę jak jest zimno, dlatego uwielbiam październik i listopad :) Mi też się podoba, to twoje zdjęcie :)
OdpowiedzUsuńFajne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńZapraszam:
http://monisiaczek-blog.blogspot.com/
♥
Ja wolę jak jest ciepło, ale nie aż tak gorąco :)
OdpowiedzUsuńŁadne zdjęcia ;]
OdpowiedzUsuńU mnie też po fali upałów trochę się ochłodziło. :)
OdpowiedzUsuń