piątek, 23 sierpnia 2013

#5 Nowy wygląd.

Cześć! Od wczoraj, na moim blogu zawitał nowy wygląd. Tamten robiłam sama, i nie był on za ładny. Tym razem wykonała go dla mnie Marta. Jest taki jaki chciałam, wszystko zrobiła bardzo dobrze, i na pewno zostanie tu na dużej.


9 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz ♥
Na wszystkie komentarze odpowiadam : )

Olson♥