sobota, 7 września 2013

#8 tydzień szkoły za nami

Już tydzień szkoły za nami. Myślałam, że pierwszy tydzień będzie lajtowy, bez kartkówek, prac domowych. Myliłam się, od początku były zadawane prace domowy, i mieliśmy już kartkówkę z matematyki. Ogólnie nie jest najgorzej, w szkole wszystko okej, niektórzy `tylko` bardzo mnie denerwują. Mamy w końcu weekend, a ja wstałam bardzo wcześnie jak na sobotę. Muszę isć zaraz sprzątać i wieczór spędzę sobie z lekcjami, żeby jutro mieć czas na siebie.



1/ do szkoły 2/ rozpoczęcie roku 3/ szamponetka 4/ z siostrą :* 5/ fizyka 6/ja sb 

z tygodnia ;)

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz ♥
Na wszystkie komentarze odpowiadam : )

Olson♥