Ostatni tydzień wakacji, mogę zaliczyć do udanych. Wydarzyło się sporo rzeczy, i prawie cały czas byłam poza domem. Tak bardzo mi się nie chce iść do szkoły, te wakacje mogłyby trwać jeszcze miesiąc. Myślę, że pierwszy tydzień będzie jeszcze `lajtowy`. Jutro rozpoczęcie roku, a ja nawet nie wiem na którą mam do kościoła. Muszę się zaraz kogoś zapytać. Myślę, że te kolejne dziesięć miesięcy, może być bardzo ciekawą `przygodą` Zaczynamy tak jakby nowy rozdział, i się z tego ciesze. Chcę jak najlepiej zacząć nowy rok szkolny.
Codziennie dodaję zdjęcia na swojego instagram : http://instagram.com/wl0odarczyk
Wybrałam się ostatnio, na zdjęcia z Kariną i siostrą. Wyszły jak zawsze świetnie, i jestem z nich zadowolona. Więc mam już zdjęcia na kolejne dwie notki.
Ooo... Świetne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńZapraszam:
http://monisiaczek-blog.blogspot.com/
♥
Piękne zdjęcia. Ją idę do nowej szkoły więc też zaczynam "przygodę" :-*
OdpowiedzUsuńniikablog.blogspot.com
Mi również bardzo się podobają zdjęcia. Ostatnie najlepsze ♥
OdpowiedzUsuńjakie to ostanie fajne :) piękna jesteś !
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia, ładnie wyglądacie :-)
OdpowiedzUsuńChętnie bym się zamieniła ;P
OdpowiedzUsuńteż zaliczam ostatni tydzień wakacji do udanych :) oj, tak moglibyśmy zaczynać rok szkolny jak studenci xD fajne zdjęcia ;)
OdpowiedzUsuńpowodzenia w szkole :D
OdpowiedzUsuńŚwietne zdjęcia. Obydwie jesteście śliczne. Zapraszam.
OdpowiedzUsuńpozytywne zdjęcia ; ) pozdrawiam ! ; )
OdpowiedzUsuńSlodkie zdjecia;) podoba mi sie!
OdpowiedzUsuńswietny design na blogu btw :*
Flyingsnap.com