niedziela, 1 września 2013

#7 Już jutro ....

Ostatni tydzień wakacji, mogę zaliczyć do udanych. Wydarzyło się sporo rzeczy, i prawie cały czas byłam poza domem. Tak bardzo mi się nie chce iść do szkoły, te wakacje mogłyby trwać jeszcze miesiąc. Myślę, że pierwszy tydzień będzie jeszcze `lajtowy`. Jutro rozpoczęcie roku, a ja nawet nie wiem na którą mam do kościoła. Muszę się zaraz kogoś zapytać. Myślę, że te kolejne dziesięć miesięcy, może być bardzo ciekawą `przygodą` Zaczynamy tak jakby nowy rozdział, i się z tego ciesze. Chcę jak najlepiej zacząć nowy rok szkolny.

Codziennie dodaję zdjęcia na swojego instagram : http://instagram.com/wl0odarczyk

Wybrałam się ostatnio, na zdjęcia z Kariną i siostrą. Wyszły jak zawsze świetnie, i jestem z nich zadowolona. Więc mam już zdjęcia na kolejne dwie notki.




11 komentarzy:

  1. Ooo... Świetne zdjęcia :)
    Zapraszam:
    http://monisiaczek-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcia. Ją idę do nowej szkoły więc też zaczynam "przygodę" :-*

    niikablog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Mi również bardzo się podobają zdjęcia. Ostatnie najlepsze ♥

    OdpowiedzUsuń
  4. jakie to ostanie fajne :) piękna jesteś !

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetne zdjęcia, ładnie wyglądacie :-)

    OdpowiedzUsuń
  6. Chętnie bym się zamieniła ;P

    OdpowiedzUsuń
  7. też zaliczam ostatni tydzień wakacji do udanych :) oj, tak moglibyśmy zaczynać rok szkolny jak studenci xD fajne zdjęcia ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Świetne zdjęcia. Obydwie jesteście śliczne. Zapraszam.

    OdpowiedzUsuń
  9. pozytywne zdjęcia ; ) pozdrawiam ! ; )

    OdpowiedzUsuń
  10. Slodkie zdjecia;) podoba mi sie!

    swietny design na blogu btw :*

    Flyingsnap.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz ♥
Na wszystkie komentarze odpowiadam : )

Olson♥